Top bonusy na zakłady sportowe
Top bonusy na zakłady sportowe

Bukmacherzy z najwyższymi kursami

Zarabianie na sporcie jest coraz częściej porównywane do rynku forex czy giełdy papierów wartościowych. Profesjonaliści czerpią spore zyski.
Bukmacherzy z najwyższymi kursami

Około 95% użytkowników zakładów bukmacherskich w całej branży stanowią gracze rekreacyjni, którzy grają za niskie sumy maksymalnie około 500 złotych na zakład oraz zazwyczaj stawiając kilka meczy na jednym kuponie. Pozostałe 5% to ludzie, skoncentrowani na tych spotkaniach, które warto grać na valubetach, surebetach, tradingu a także własnej wiedzy, która nieraz bywa o wiele większa niż u bukmacherów. W graniu profesjonalnym ważny jest każdy procent, bo w skali roku daje niemałe zyski.

Szereg firm bukmacherskich szczególnie z powodu potężnej wiedzy graczy stara się temu przeciwdziałać przeważnie przyjmowaniem małych sum na niezbyt znane ligi lub w ostateczności zamykaniem konta graczy. Każdy bukmacher stosuje swoją politykę chociaż regularnie wygrywający gracze mogą dostać tzw. bana jeśli wybiorą nieodpowiedniego bukmachera. Zatem u jakich bukmacherów możemy obstawiać za większe sumy i zgarnąć pokaźną wygraną, a poza tym otrzymać ciekawą ofertę kursów i niską marżę? Dzięki zdobytemu doświadczeniu, od ponad dziesięciu lat grając w zasadzie u wszystkich znanych bukmacherów, poznając zdanie innych użytkowników możemy podzielić cały rynek bukmacherski na 3 rodzaje.

1. Bukmacherzy ze sporymi limitami oraz niskimi marżami – Nie jest tajemnicą, że spore sumy pieniędzy pochodzą z Azji. Poprzez spory potencjał rynku kilka bukmacherów przyjmuje wielkie pieniądze sięgające 10 000 – 20 000 € na singla. Takim bukmacherem bez wątpienia jest Sbobet, która zaczyna wyrastać na jednego z grona liderów rynku . Bukmacher online Sbobet jest sponsorem klubów Premier League. Bukmacher Pinnacle , który reklamuje się jako bukmacher nie limitujący graczy to chyba najbardziej ceniona firma wśród profesjonalistów! I to nie jest pusty slogan, rzeczywiście tak właśnie jest, więc nie dziwne że każdy , profesjonalny gracz posiada u nich konto. Firma poza tym jest znana z najwyższych kursów w internecie i do tej pory nikt im nie dorównał. Do najlepszych na rynku bez wątpienia trzeba zaliczyć również bukmachera internetowego Bet365, uznawanego przez wiele graczy za bardzo innowacyjnego i najlepszego na świecie bukmachera internetowego. Gdy gramy kontry bądź szukamy rzadko spotykanego zakładu to tutaj bez wątpienia go odnajdziemy.

2. Bukmacherzy pomocniczy którzy występują często w surebetach czy też mający atrakcyjne valubety. Do nich możemy zaliczyć: Betsson, Sportingbet, William Hill, Unibet. U tych bukmacherów czasem może wystąpić problem z postawieniem sporych pieniędzy na ligi głównie niszowe, jednak również nie musimy się obawiać nagłego obniżenia limitów po zagraniu na przykład już na jeden mecz.

3. Bukmacherzy dla graczy rekreacyjnych. U niektórych bukmacherów online gdy obstawiamy za 1000 PLN i szczęście się do nas uśmiechnie to zostaniemy szybko zlimitowani.

Podsumowując, jeśli na serio myślimy o wygranych w zakładach sportowych to musimy posiadać konto u kilku bukmacherów. Bet365, Sbobet, Pinnacle Sports, William Hill, Betsson i Unibet.

Strona jest prowadzona w języku polskim i skierowana do osób, które mieszkają na terytorium gdzie zakłady sportowe oraz inne gry hazardowe są dozwolone. Przed korzystaniem z serwisu proszę o dokładne sprawdzenie czy na terytorium gdzie Państwo mieszkacie można korzystać z portali hazardowych. W wielu krajach hazard internetowy jest zabroniony. Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Osoba, która korzysta z serwisu zapewnia, że ponosi pełna odpowiedzialność prawną za uczestniczenie w grach hazardowych w internecie.