Top bonusy na zakłady sportowe
Top bonusy na zakłady sportowe

Płatne typy czyli jak wyłudzić kasę

Wielu graczy jest naiwnych myśląc, że jedno pudło po kursie min. 1.80 na 30 meczów to realny wynik - moja odpowiedź, TAK ale raz na 5 lat, a może raz w życiu (chyba, że kupują mecze - ale już to widzę jak dzielą się z innymi za parę dukatów taką informacją HAHA)!
Płatne typy czyli jak wyłudzić kasę

Wielu graczy jest naiwnych myśląc, że jedno pudło po kursie min. 1.80 na 30 meczów to realny wynik - moja odpowiedź, TAK ale raz na 5 lat, a może raz w życiu (chyba, że kupują mecze - ale już to widzę jak dzielą się z innymi za parę dukatów taką informacją HAHA)! Żaden typer nie jest w stanie wypracować takiej statystyki i wszystkie serwisy chwalące się taką statystyką można włożyć między bajki. To oczywiste oszustwo.

Gdyby znalazł się typer, który zagwarantuje mi typy dające YIELD na poziomie 20%, dam za nie sporą sumę pieniędzy, ale taki YIELD jest bardzo bardzo trudno wypracować! I prawie żaden z serwisów oferujących płatne typy nie jest w stanie przez rok utrzymać YIELDu na poziomie 20%, a co dopiero 40%. Przestroga dla tych, którzy chcą kupić płatne typy w internecie - zastanówcie się dwa razy, czy aby na pewno te "zielone tabelki" gdzie 1, góra 2 mecze są na czerwono to nie przekręt. Nie dajcie się zwieść i włączcie myślenie, a zaoszczędzicie sporo pieniędzy!

Strona jest prowadzona w języku polskim i skierowana do osób, które mieszkają na terytorium gdzie zakłady sportowe oraz inne gry hazardowe są dozwolone. Przed korzystaniem z serwisu proszę o dokładne sprawdzenie czy na terytorium gdzie Państwo mieszkacie można korzystać z portali hazardowych. W wielu krajach hazard internetowy jest zabroniony. Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Osoba, która korzysta z serwisu zapewnia, że ponosi pełna odpowiedzialność prawną za uczestniczenie w grach hazardowych w internecie.