Top bonusy na zakłady sportowe
Top bonusy na zakłady sportowe
Płatności w zakładach sportowych
Trustly
Trustly to pochodzący ze Skandynawii pośrednik operacji finansowych online. Firma działa od 2008 roku, a obecnie obsługuje ponad 2 miliony transakcji miesięcznie.
Neteller
Neteller jest portfelem online, który umożliwia błyskawiczne przelewy i wszelkiego rodzaju operacje finansowe w internecie. Ta opcja płatnicza cieszy się sporą popularnością wśród typerów bukmacherskich.
Skrill
Skrill to elektroniczny portfel online, umożliwiający wszelkie płatności w internecie (m.in. wpłaty i wypłaty środków u bukmachera). Serwis powstał w 2001 roku, a na co dzień z jego usług korzysta kilkadziesiąt milionów klientów na całym świecie.
Paysafecard
Paysafecard to metoda błyskawicznych i anonimowych płatności online oparta na bazie kart typu prepaid (przedpłaconych). Dzięki kuponom Paysafecard dokonasz bezpiecznego depozytu m.in. u wielu bukmacherów online.
PayPal
PayPal to elektroniczny portfel płatniczy, umożliwiający wszelkie transakcje online. Nie jest to pozycja pozycja obowiązkowa na liście metod respektowanych przez najlepszych bukmacherów online, jednak warto o nim wspomnieć.
Bitcoin
Bitcoin to wirtualny pieniądz, kryptowaluta, której działanie oparte jest na zaawansowanej kryptografii, a także bazuje na sieci wymiany P2P (peer-to-peer), dzięki czemu do przeprowadzenia transakcji nie są wymagani pośrednicy. Bitcoin umożliwia błyskawiczne, bezpieczne i w dużej mierze anonimowe transakcje, a to sprawia, że znakomicie sprawdza się w zakładach bukmacherskich.

Płatności w zakładach sportowych

W tej sekcji dowiecie się wszystkiego o najpopularnijszych metodach płatniczych akceptowanych przez topowych bukmacherów online. Przekonacie się, w jaki sposób najłatwiej i najszybciej dokonać depozytu na konto gracza u bukmachera oraz wypłacić swoje środki z powrtoem na tradycyjne konto bankowe lub pod inny, wskazany przez was adres.

Strona jest prowadzona w języku polskim i skierowana do osób, które mieszkają na terytorium gdzie zakłady sportowe oraz inne gry hazardowe są dozwolone. Przed korzystaniem z serwisu proszę o dokładne sprawdzenie czy na terytorium gdzie Państwo mieszkacie można korzystać z portali hazardowych. W wielu krajach hazard internetowy jest zabroniony. Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Osoba, która korzysta z serwisu zapewnia, że ponosi pełna odpowiedzialność prawną za uczestniczenie w grach hazardowych w internecie.