Top bonusy na zakłady sportowe
Top bonusy na zakłady sportowe

Płatności Online - Bitcoin

Bitcoin to wirtualny pieniądz, kryptowaluta, której działanie oparte jest na zaawansowanej kryptografii, a także bazuje na sieci wymiany P2P (peer-to-peer), dzięki czemu do przeprowadzenia transakcji nie są wymagani pośrednicy. Bitcoin umożliwia błyskawiczne, bezpieczne i w dużej mierze anonimowe transakcje, a to sprawia, że znakomicie sprawdza się w zakładach bukmacherskich.
Bitcoin

Kolejni bukmacherzy akceptują bitcoin

Ostatnie lata przyniosły prawdziwy rozkwit kryptowalut. Wirtualny pieniądz wchodzi w kolejne sfery życia i umożliwia dokonywanie płatności za coraz to nowe usługi. Nie inaczej jest w przypadku hazardu i zakładów bukmacherskich. Każdego tygodnia wydłuża się lista firm bukmacherskich, które proponują obsługę finansową w bitcoinie. Sprawdźmy, w czym leży tajemnica sukcesu tej najpopularniejszej obecnie kryptowaluty wśród typerów na całym świecie.

Bitcoinowym bukmacherom nie straszne żadne ustawy anty-hazardowe

W ostatnich kilku latach, chyba tak jak nigdy wcześniej w historii, rządy kolejnych państw wzięły sobie na cel branżę zakładów bukmacherskich. Wprowadzane masowo ustawy hazardowe mocno ograniczają możliwość typowania u ulubionych, najbardziej prestiżowych bukmacherów i zmuszają typerów do szukania nowych alternatyw. Jedną z nich są firmy bukmacherskie akceptujące bitcoin.

W niektórych z nich bitcoin jest zaledwie jedną z wielu respektowanych metod płatniczych, inne z kolei proponują obsługę konta wyłącznie przy użyciu tej kryptowaluty. W tym miejscu warto zauważyć, że niewątpliwym atutem tych pierwszych jest większe doświadczenie i wiarygodność - zazwyczaj działają one na rynku od kilkunastu lat i można im zaufać. Z drugiej strony, w przeciwieństwie do serwisów obsługujących konta graczy wyłącznie w bitcoinie, zazwyczaj wymagają one rejestracji oraz weryfikacji danych klienta.

Przegrywający mile widziani

Typerzy bukmacherscy dzielą się na dwa rodzaje - dobrych i złych. Ci drudzy to zresztą ulubieni klienci firm bukmacherskich. Przegrywają zakład za zakładem, a chcąc się odegrać składają coraz to nowe depozyty. Następnie przegrywają kolejne zakłady i… tak koło się zamyka. Tacy typerzy są mile widziani, witani przez każdego bukmachera z otwartymi rękoma.

Zgoła odmiennie wygląda sytuacja w przypadku typerów, którym regularnie lub raz na jakiś czas uda się ograć bukmachera. Ci niemal natychmiast nakładają na graczy śmiesznie niskie limity, pozwalające obstawić interesujące go zdarzenie za co najwyżej kilka euro.

Typuj z bitcoinem i śmiej się z limitów!

Takie problemy nie spotkają was u bukmacherów akceptujących bitcoin, czyli bijącą obecnie rekordy popularności kryptowalutę. Bukmacherów bitcoinowych nie obchodzi to jak się nazywacie, gdzie mieszkacie i jakie w waszym kraju panują regulacje dotyczące hazardu i zakładów bukmacherskich online. Jedyne, co ich interesuje, to zapewnienie wam maksymalnego bezpieczeństwa i komfortu obstawiania!

U bukmacherów respektujących bitcoin do minimum ograniczono proces rejestracji, który nie powinien wam zająć dłużej niż kilka minut, a jedyne dane jakie musicie podać to adres email oraz data urodzenia. Od razu podpowiadamy, nie warto kombinować i podawać fejkowych danych, gdyż co prawda bukmacher ich w pierwszym momencie w żaden sposób nie weryfikuje, natomiast zastrzega sobie takie prawo na przyszłość i głupotą byłoby stracenie sporej wygranej z powodu podania nieprawdziwej daty urodzenia!

Zalety bukmacherów bitcoinowych


+ Proces rejestracji ograniczony do absolutnego minimum

+ Brak konieczności weryfikacji danych

+ Maksymalna możliwa anonimowość

+ Zerowe lub śmiesznie niskie prowizje

+ Brak blokad geograficznych i narodowościowych

+ Niska kwota depozytu minimalnego

+ Błyskawiczne operacje finansowe

+ Niska marża, solidne kursy


Wady bukmacherów bitcoinowych


- Początkowo system wydaje się dość skomplikowany

- Brak organu nadzorującego (dla jednych to zaleta, dla innych wada)

- Duże wahania kryptowaluty bitcoin

Strona jest prowadzona w języku polskim i skierowana do osób, które mieszkają na terytorium gdzie zakłady sportowe oraz inne gry hazardowe są dozwolone. Przed korzystaniem z serwisu proszę o dokładne sprawdzenie czy na terytorium gdzie Państwo mieszkacie można korzystać z portali hazardowych. W wielu krajach hazard internetowy jest zabroniony. Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Osoba, która korzysta z serwisu zapewnia, że ponosi pełna odpowiedzialność prawną za uczestniczenie w grach hazardowych w internecie.