Top bonusy na zakłady sportowe
Top bonusy na zakłady sportowe

Płatności Online - Neteller

Neteller jest portfelem online, który umożliwia błyskawiczne przelewy i wszelkiego rodzaju operacje finansowe w internecie. Ta opcja płatnicza cieszy się sporą popularnością wśród typerów bukmacherskich.
Neteller

Co to jest Neteller?

Serwis Neteller został założony w 1999 roku w Wielkiej Brytanii, a jego uczciwość gwarantuje brytyjski nadzór finansowy. Czym jest elektroniczny portfel Neteller? Wbrew pozorom jego funkcje nie różnią się zbytnio od tych, które zapewnia tradycyjne konto bankowe z tą różnicą, że cała jego obsługa, począwszy od założenia konta, aż po zlecenie przelewu, odbywa się online. Najlepszą rekomendacją niech będzie fakt, że z usług Netellera każdego dnia korzysta kilkadziesiąt milionów ludzi z ponad 100 krajów świata, w tym z Polski.

Ważne fakty dotyczące Netellera. Zarówno rejestracja, jak i późniejsze prowadzenie konta są całkowicie bezpłatne. Wszystkie transakcje są przeprowadzane niemalże natychmiastowo, a ile znaczy to dla miłośników zakładów sportowych online chyba nikogo nie trzeba specjalnie przekonywać. Kolejny atut jest taki, że środki są dostępne do naszej dyspozycji o każdej porze dnia i nocy przez 365 dni w roku!

Założenie konta w Neteller

Kto może zarejestrować konto w Netellerze? Najprościej rzecz ujmując każdy, kto posiada min. 18 lat i dostęp do internetu. Sam proces rejestracji jest wyjątkowo prosty: wystarczy odwiedzić witrynę neteller.com, wybrać opcję “DOŁĄCZ ZA DARMO”, wypełnić formularz i… to wszystko! Na podaną przez nas skrzynkę poczty online zostanie przesłany link aktywacyjny, po kliknięciu którego nasze konto Neteller jest gotowe do użycia i możemy gromadzić na nim środki oraz dokonywać dowolnych transferów online (m.in. złożyć depozyt u wybranego przez nas bukmachera). W tym miejscu musimy wspomnieć o tym, że opcję Neteller akceptuje większość szanujących się bukmacherów online.

Wpłata środków na konto Neteller

Nic prostszego! Wystarczy kliknąć button “DOKONAJ WPŁATY”, a wirtualny asystent poprowadzi nas przez kolejne etapy niemalże za rączkę! Neteller respektuje ponad 40 metod złożenia depozytu, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie, natomiast zanim zdecydujemy się na którąś z opcji, należy zapoznać się z regulaminem - niektóre sposoby (jak chociażby przelew bankowy) są całkowicie bezpłatne, natomiast przy innych Neteller pobiera niewielką opłatę (1% - 3,5%).

Wypłata środków z konta Neteller

Najmniejszych problemów nie powinna również nikomu z was sprawić wypłata zgromadzonych na koncie Neteller środków. Serwis oferuje kilka metod, natomiast największą popularnością cieszą się tradycyjna wypłata na konto bankowe (jej koszt to €7.50 niezależnie od kwoty) oraz karta Net+, która niczym nie różni się od dobrze znanych wam kart płatniczych MasterCard i możemy dzięki niej dokonywać płatności zarówno online, jak i w punktach stacjonarnych (np. w sklepie lub na stacji benzynowej) oraz zlecić wypłatę środków w wybranym przez nas bankomacie.

Strona jest prowadzona w języku polskim i skierowana do osób, które mieszkają na terytorium gdzie zakłady sportowe oraz inne gry hazardowe są dozwolone. Przed korzystaniem z serwisu proszę o dokładne sprawdzenie czy na terytorium gdzie Państwo mieszkacie można korzystać z portali hazardowych. W wielu krajach hazard internetowy jest zabroniony. Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Osoba, która korzysta z serwisu zapewnia, że ponosi pełna odpowiedzialność prawną za uczestniczenie w grach hazardowych w internecie.