Top bonusy na zakłady sportowe
Top bonusy na zakłady sportowe

Płatności Online - PayPal

PayPal to elektroniczny portfel płatniczy, umożliwiający wszelkie transakcje online. Nie jest to pozycja pozycja obowiązkowa na liście metod respektowanych przez najlepszych bukmacherów online, jednak warto o nim wspomnieć.
PayPal

Wszystko o PayPal

Serwis powstał w 1998 roku w Kalifornii, natomiast jego złota era rozpoczęła się wraz z wykupieniem go przez eBay 4 lata później za 1,5 miliarda dolarów. Przez te wszystkie lata zaufało mu ponad 250 milionów użytkowników na całym świecie, a w 2018 dokonano blisko 10 miliardów transakcji online!

Czym właściwie jest PayPal? To system płatności online, pozwalający dokonywać transakcji w internecie. Zamysł, jaki towarzyszył jego twórcom był taki, żeby podczas dokonywania zakupów online (np. na aukcjach internetowych) ograniczyć rolę kart płatniczych, a przez to zwiększyć anonimowość użytkowników - dane osobowe klientów przechowywane są w bazie danych PayPal.

Jak skorzystać z PayPal?

Bułka z masłem! Zarejestruj za darmo nowe konto w PayPal, a następnie powiąż je z twoją kartą debetową lub kredytową. Początkowo twoja karta nie będzie zweryfikowana i serwis pobierze z niej drobną prowizję (ok. 1,5€), a na twój adres email wyśle ci kod aktywacyjny, po którego wpisaniu prowizja zostanie zwrócona na twój rachunek.Jeśli posiadasz już aktywne konto w PayPal, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś dokonał pierwszej transakcji online. Jak to uczynić? To bardzo proste.

Z listy opcji płatniczych respektowanych przez dany podmiot (np. bukmachera) wybierasz PayPal i zostajesz automatycznie przekierowany na stronę serwisu. Tam logujesz się swoim mailem i hasłem, a jeśli tylko posiadasz wystarczającą ilość środków na koncie te natychmiast zostają przetransferowane pod wskazany adres (w tym przypadku na konto gracza u danego bukmachera).

PayPal, a bukmacherskie zakłady sportowe

Cóż, najdelikatniej mówiąc nie jest to opcja pierwszego wyboru! Przez wiele lat PayPal w ogóle niechętnie patrzył na współpracę z firmami bukmacherskimi, natomiast na ten moment coś w tym temacie drgnęło, ale do popularności chociażby Skrilla lub Netellera ciągle mu daleko. Bukmacherów akceptujących tę metodę policzymy na palcach jednej, maksymalnie dwóch rąk, a większość z nich działa na rynku brytyjskim (m.in. William Hill oraz Betfair). I być może lepiej! Bo o ile do przelewów w popularnych serwisach aukcyjnych PayPal nadaje się idealnie, tak do płatności za zakłady sportowe online już niekoniecznie, a wszystko to za sprawą dość wysokich prowizji.

Strona jest prowadzona w języku polskim i skierowana do osób, które mieszkają na terytorium gdzie zakłady sportowe oraz inne gry hazardowe są dozwolone. Przed korzystaniem z serwisu proszę o dokładne sprawdzenie czy na terytorium gdzie Państwo mieszkacie można korzystać z portali hazardowych. W wielu krajach hazard internetowy jest zabroniony. Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Osoba, która korzysta z serwisu zapewnia, że ponosi pełna odpowiedzialność prawną za uczestniczenie w grach hazardowych w internecie.