Top bonusy na zakłady sportowe
Top bonusy na zakłady sportowe

Płatności Online - Paysafecard

Paysafecard to metoda błyskawicznych i anonimowych płatności online oparta na bazie kart typu prepaid (przedpłaconych). Dzięki kuponom Paysafecard dokonasz bezpiecznego depozytu m.in. u wielu bukmacherów online.
Paysafecard

Czym jest Paysafecard?

Paysafecard to europejski lider płatności typu prepaid w internecie. Serwis powstał w roku 2000, a swoją siedzibę ma w Wiedniu. Od 2013 roku należy do grupy Skrill, co dodatkowo buduje jego prestiż i wiarygodność.

Kupony Paysafecard są szczególnie popularne wśród młodzieży nie posiadającej jeszcze konta w banku (opłaty za gry, kody do gier, doładowania telefonu, itp.), a także wśród miłośników zakładów sportowych online, którzy cenią sobie anonimowość (dokonując płatności online przy użyciu karty Paysafecard nie podajemy żadnych danych osobowych) oraz bezpieczeństwo (odpada ryzyko związane z włamaniem na konto i kradzieżą danych).Jak skorzystać z karty Paysafecard?

Nic prostszego! Aby dokonać transakcji online przy użyciu kuponu Paysafecard nie musisz podawać żadnych danych osobowych, posiadać konta w banku, ani nawet być pełnoletnim! Wystarczy, że w jednym z ogólnodostępnych punktów stacjonarnych kupisz kupon o odpowiednim nominale, wybierzesz Paysafecard jako opcję płatniczą (np. na stronie bukmachera), a następnie podasz 16-cyfrowy kod umieszczony na kuponie. Środki automatycznie pojawią się na twoim koncie gracza.

Rzecz jasna, nie musisz od razu przelewać całej wartości kuponu do jednego odbiorcy. Część środków z karty możesz wykorzystać na złożenie depozytu u bukmachera, a za resztę dokonać innej płatności online (ważne żeby uczynić to przed upływem 12 miesięcy).Gdzie kupić Paysafecard? Jaka cena?

Kupony Paysafecard kupisz w wybranych punktach sprzedaży, sklepach, supermarketach, stacjach paliw, salonikach prasowych, a nawet aptekach. Najbliższy punkt sprzedaży w twoim mieście znajdziesz na stronie internetowej operatora. Z najbardziej popularnych sieci wymienić trzeba m.in. Żabkę, Leclerc, Lewiatan, Auchan, ABC, Kolporter oraz Ruch.

Jeśli idzie o cenę, to dostępne są kupony o różnych nominałach i każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Do wyboru dostajemy “tickety” o wartości 20, 30, 50, 100 i 200 PLN, a zatem z łatwością dopasujemy je do naszych aktualnych potrzeb.

Niestety. Żeby nie było zbyt różowo, to zdecydowana większość bukmacherów pobiera drobną opłatę za depozyty złożone tą metodą (zazwyczaj ok. 2-3%), a jedyną dostępną wówczas metodą wypłaty środków jest tradycyjny przelew na konto bankowe (a zatem czar anonimowości pryska).

Strona jest prowadzona w języku polskim i skierowana do osób, które mieszkają na terytorium gdzie zakłady sportowe oraz inne gry hazardowe są dozwolone. Przed korzystaniem z serwisu proszę o dokładne sprawdzenie czy na terytorium gdzie Państwo mieszkacie można korzystać z portali hazardowych. W wielu krajach hazard internetowy jest zabroniony. Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Osoba, która korzysta z serwisu zapewnia, że ponosi pełna odpowiedzialność prawną za uczestniczenie w grach hazardowych w internecie.