Top bonusy na zakłady sportowe
Top bonusy na zakłady sportowe

Płatności Online - Trustly

Trustly to pochodzący ze Skandynawii pośrednik operacji finansowych online. Firma działa od 2008 roku, a obecnie obsługuje ponad 2 miliony transakcji miesięcznie.
Trustly

Wszystko o Trustly

Początki Trustly sięgają 2008 roku, kiedy to trójka przyjaciół ze Sztokholmu postanowiła założyć serwis pośredniczący w transakcjach online. Od tamtej pory firma systematycznie rośnie w siłę i na ten moment, jak sama się chwali, obsługuje ponad 2 miliony transakcji miesięcznie!

Czym właściwie jest Trustly? Nie jest portfelem elektronicznym, z pewnością nie jest bankiem (choć posiada gwarancje prestiżowej szwedzkiej komisji nadzoru finansowego). Trustly jest wyłącznie pośrednikiem pomiędzy bankiem zleceniodawcy, a rachunkiem odbiorcy (w tym przypadku bukmacherem online).

Korzystanie z Trustly ma swoje zalety, wiąże się jednak również (przynajmniej teoretycznie) z pewnymi zagrożeniami. Ale po kolei. Serwis współpracuje z większością popularnych banków, dlatego ich klienci nie powinni mieć problemów ze złożeniem depozytu u wybranego przez siebie bukmachera online. Transakcje przeprowadzane są niemal natychmiastowo, a środki błyskawicznie znajdą się na koncie gracza i będziemy mogli obstawić interesujący nas zakład.

Minusy? Prawdę mówiąc doszukaliśmy się tylko jednego, za to dość istotnego. Proces transferu środków wygląda w ten sposób, że zlecamy transakcję, a następnie udostępniamy Trustly dane logowania na nasze konto bankowe, a serwis zajmuje się resztą i po kilku minutach środki znajdują się u bukmachera.

W tym miejscu mamy mieszane uczucia. Co prawda, nie słyszeliśmy dotąd o jakichkolwiek problemach z tego tytułu, natomiast nie oznacza to, że takie nie będą miały miejsca w przyszłości. To raz. Kolejny argument przeciwko jest taki, że samo udostępnienie danych logowania łamie zasady regulaminu, który podpisujemy zakładając konto w banku.

Podsumowując. Czy warto korzystać z usług Trustly? Dopóki nie są znane jakiekolwiek nieprawidłowości lub przypadki utraty środków teoretycznie nie ma większych przeciwskazań, natomiast lista metod płatniczych akceptowanych przez najlepszych bukmacherów online jest na tyle długa, że można na niej znaleźć lepsze pozycje od Trustly.

Strona jest prowadzona w języku polskim i skierowana do osób, które mieszkają na terytorium gdzie zakłady sportowe oraz inne gry hazardowe są dozwolone. Przed korzystaniem z serwisu proszę o dokładne sprawdzenie czy na terytorium gdzie Państwo mieszkacie można korzystać z portali hazardowych. W wielu krajach hazard internetowy jest zabroniony. Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Osoba, która korzysta z serwisu zapewnia, że ponosi pełna odpowiedzialność prawną za uczestniczenie w grach hazardowych w internecie.