Top bonusy na zakłady sportowe
Top bonusy na zakłady sportowe

Opcja Cashout w zakładach sportowych

Jeszcze do niedawna opcja Cashout była zarezerwowana wyłącznie dla wąskiej grupy elitarnych bukmacherów online. Obecnie w swojej ofercie posiada ją większość szanujących się serwisów, a typerzy zastanawiający się nad rejestracją nowego konta gracza u danego bukmachera powinni sprawdzić, czy ten ją proponuje. Co to jest opcja Cashout? Dlaczego warto ją stosować? Odpowiedź znajdziecie poniżej.
Opcja Cashout w zakładach sportowych

Czym jest opcja Cashout?

Najprościej rzecz ujmując to możliwość “odsprzedania” aktywnego zakładu bukmacherowi i wypłacenie części wygranej jeszcze przed rozstrzygnięciem spotkania, którego ten dotyczy. Najbardziej optymalne zastosowanie ma ona w dwóch przypadkach:

  • Kiedy postawiliśmy singlowy zakład pojedynczy i na ten moment wszystko idzie zgodnie z planem, a wynik meczu układa się po naszej myśli, jednak mamy obawy co do pozostałej części meczu i wolimy nie ryzykować utraty całości wygranej, lecz decydujemy się zamknąć zakład wcześniej i w zależności od ilości pozostałego czasu gry zadowolić się wygraną rzędu 70-80%.
  • Kto wie, czy jeszcze lepiej nie sprawdza się ona w przypadku miłośników wielokrotnych zakładów AKO. Ileż to już razy zdarzyło się wam, że na drodze do niemalże pewnej wygranej stanął jeden niecelny typ, a jakby tego było mało, często była to ostatnia pozycja na kuponie? Każdy, kto tego doświadczył potwierdzi, że ból jest przeogromny!

Tej nieprzyjemnej sytuacji doskonale zapobiega właśnie opcja Cashout. Załóżmy, że mamy kupon AKO z 5 zdarzeniami, z których 4 rozstrzygnęły się już po naszej myśli, a od całkiem sporej wygranej dzieli nas korzystny wynik w ostatnim spotkaniu. Czy na pewno warto ryzykować i tak już przyzwoitą wygraną, a może lepiej “sprzedać” zakład i cieszyć się być może nieco skromniejszą, ale za to pewną wygraną?

Strona jest prowadzona w języku polskim i skierowana do osób, które mieszkają na terytorium gdzie zakłady sportowe oraz inne gry hazardowe są dozwolone. Przed korzystaniem z serwisu proszę o dokładne sprawdzenie czy na terytorium gdzie Państwo mieszkacie można korzystać z portali hazardowych. W wielu krajach hazard internetowy jest zabroniony. Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Osoba, która korzysta z serwisu zapewnia, że ponosi pełna odpowiedzialność prawną za uczestniczenie w grach hazardowych w internecie.