Top bonusy na zakłady sportowe
Top bonusy na zakłady sportowe

Regulamin bonusów i promocji

Bonusy i promocje bukmacherskie mogą być źródłem dodatkowych środków na grę. Najpierw jednak trzeba poznać ich regulamin. Jakie warunki należy spełnić aby otrzymać bonus? Jakie są warunki obrotu? Kiedy bonus się pojawi, a kiedy zniknie z konta gracza? To tylko niektóre kwestie poruszone w tym poradniku.
Regulamin bonusów i promocji

Wielu mniej doświadczonych graczy narzeka, że bukmacher ich oszukał i nie przyznał im obiecanego bonusu lub darmowe środki okazały się być znacznie niższe, niż miały być pierwotnie. Tymczasem po czasie okazuje się, że odmowa przyznania bonusu jest efektem niewiedzy ze strony typera, który nie spełnił podstawowych warunków skorzystania z promocji, które bukmacher zawsze precyzyjnie określa w regulaminie bonusu.  Co zawiera taki regulamin? Na które jego punkty warto zwrócić szczególną uwagę? Odpowiedź na te i wiele innych pytań odnajdziecie w tym miejscu.

Najważniejsze punkty regulaminu promocji

  • Jakie warunki muszę spełnić, aby otrzymać bonus? Niezwykle rzadko otrzymamy bonus za nic. Zazwyczaj jest to nagroda za określoną aktywność, np. za rejestrację nowego konta gracza, złożenie pierwszego depozytu lub postawienie odpowiedniego zakładu na konkretny rynek i po określonym w regulaminie kursie minimalnym.
  • Kiedy bonus pojawi się na moim koncie gracza? Kwestia czasu, jaki bukmacher daje sobie na przyznanie bonusu jest dość indywidualna i zależy od polityki konkretnego serwisu. Większość szanujących się bukmacherów potrzebuje jednak nie więcej, niż 24 godziny, aby przelać darmowe środki bonusowe na konto gracza.
  • Kiedy bonus wygaśnie? Większość bonusów nie jest bezterminowa, lecz po upływie ustalonej z góry daty po prostu znika z naszego panelu, dlatego warto zwrócić uwagę na ten punkt regulaminu. Dla przykładu - ważność przyznanych darmowych zakładów bardzo często nie jest dłuższa, niż 7 dni i po tym czasie freebet zniknie z naszego konta.
  • Którzy gracze nie mogą wziąć udziału w promocji? W czasach skomplikowanych praw i regulacji dotyczących zakładów sportowych online, jakie wprowadzają w życie rządy kolejnych krajów, bardzo niewielu bukmacherów proponuje identyczne promocje na wszystkich rynkach, lecz zazwyczaj są one skierowane do graczy z określonego kraju lub grupy krajów. I tak, zupełnie inny bonus będzie skierowany do typera z Danii, a zupełnie inny będzie czekał na gracza w Grecji. Warto sprawdzić, czy twojego państwa nie ma na liście krajów wykluczonych z promocji.
  • Jakie są warunki obrotu bonusem? Większość bonusów, zanim stanie się realnymi pieniędzmi i będziemy w stanie je wypłacić, wymaga obrotu. Jednak obrót obrotowi nierówny i warto zapoznać się z jego warunkami, gdyż te niekiedy są tak drastyczne, że nawet najbardziej szczodry bonus będzie niemożliwy do zrealizowania właśnie przez piekielnie trudne warunki obrotu.
  • Które zakłady nie będą wliczane do obrotu bonusem? Rzadko kiedy bukmacher nie stawia w tym miejscu żadnych warunków. Najczęściej jasno i precyzyjnie określa, że z obrotu bonusem wykluczone będą wszystkie zakłady dotyczące chociażby Ligi Mistrzów lub siatkówki kobiet. W innym punkcie regulaminu wyjaśnia, że zakłady z kursem poniżej 1.60 również nie będą wliczane do obrotu. Warto dowiedzieć się tego w porę, aby później uniknąć niepotrzebnych nerwów i rozczarowań.
Strona jest prowadzona w języku polskim i skierowana do osób, które mieszkają na terytorium gdzie zakłady sportowe oraz inne gry hazardowe są dozwolone. Przed korzystaniem z serwisu proszę o dokładne sprawdzenie czy na terytorium gdzie Państwo mieszkacie można korzystać z portali hazardowych. W wielu krajach hazard internetowy jest zabroniony. Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Osoba, która korzysta z serwisu zapewnia, że ponosi pełna odpowiedzialność prawną za uczestniczenie w grach hazardowych w internecie.